Czym jest program Szef?

Czym jest program Szef?
Ile razy zastanawialiśmy się nad tym, co tak naprawdę robią zatrudnione przez nas osoby w godzinach pracy. Niejednokrotnie przechodziliśmy tuż obok stanowisk swoich pracowników i widzieliśmy, że bardzo szybko zamykają oni jakieś karty przeglądarki internetowej. Od niedawna mamy możliwość sprawdzania, co tak naprawdę oglądają nasi pracownicy w wirtualnej przestrzeni. Musimy jedynie na własnym komputerze zainstalować program Szef i jak najszybciej nauczyć się go obsługiwać.

Jakie funkcje ma program Szef?

Najprawdopodobniej ciekawią nas głównie funkcje, jakie ma program Szef. Skoro bowiem mamy przeznaczyć na niego jakieś pieniądze, o ile oczywiście chcemy go posiąść, musimy wiedzieć już teraz, na co je wydamy. W ramach tej inwestycji uzyskamy więc dostęp do mnogiej ilości praktycznych i użytecznych funkcji. Wszystkie z nich nakierowane będą na to, byśmy mogli kontrolować stanowiska komputerowe, które umieściliśmy w swojej firmie. Staniemy się administratorami programu Szef i połączymy go z urządzeniami naszych pracowników. Od tej pory zaczniemy szybko dowiadywać się o tym, co tak naprawdę robią oni na swoich komputerach. Sprawdzimy, czy wykonują swoje zadania należycie i czy przypadkiem ich przerwy od pracy nie są zbyt długie. Będziemy mogli również przejrzeć historię przeglądarek internetowych wszystkich zatrudnionych osób, która pokaże nam, czy jakiś pracownik nie wchodzi przypadkiem na strony niezwiązane z jego obowiązkami. Jeśli dostrzeżemy coś takiego, ukarzemy odpowiednią osobę, ucinając jej premię czy nakładając na nią kolejne obowiązki. Wreszcie zaczniemy skutecznie zarządzać całym swoim biznesem.

Program Szef to tylko jedna z możliwości

Naturalnie programów komputerowych kierowanych do właścicieli firm jest jeszcze o wiele więcej. Kupując zatem program Szef w specjalistycznym sklepie, postarajmy się przy okazji zapoznać z całą jego ofertą. Dowiedzmy się, co jeszcze mógłby on nam zaproponować, by za jednym razem zainwestować w większą ilość praktycznych narzędzi i programów. Pieniądze, które na nie przeznaczymy, zostaną bardzo dobrze wydane.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://alba.bytom.pl/oprogramowanie-dla-hoteli-rozwiazanie-na-ktore-warto-postawic
http://metal-system.biz.pl/sklep-motocyklowy-tez-dla-osob-ktoree-jedza-skuterami
http://cache.waw.pl/campery-wynajem-spedz-wakacje-marzen
http://regionelazio.org/zdrowy-piekny-usmiech-wizytowka-naszej-osobowosci-stomatologia-bytom

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s